Szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn lubin

Nauczymy Was podstaw.
W współczesnych czasach gdy każda chwila jest przeliczana na pieniądz, my przedstawimy Państwu jak najszybciej ten pieniądz uzyskać nie tracąc ani jednej chwili. Nasze szkolenia zademonstrują Państwu w jaki sposób zrealizować najszybciej przebudowę lub przezbrojenie maszyny nie tracąc przy tym najcenniejszego czasu. SMED to akronim oznaczający prędkie przezbrojenie w jednocyfrowej liczbie minut, zatem szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn to Państwa oszczędność, idealne wyniki w ilości produkcji i ułatwienie procesów z nią połączonych. Korzystamy ze sprawdzonych technik pracy w systemie pracy grupowej i zbiorowej, dodatkowo nasze szkolenia prowadzi wykształcone kierunkowo grono coachów oraz trenerów co gwarantuje pewne sukcesy po przebytym szkoleniu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap